ÇOCUĞUMLA DOĞADA YÜRÜYORUM

ÇOCUĞUMLA DOĞADA YÜRÜYORUM

Katılım koşulları: Misket Anaokulu birlikte düzenleyeceğimiz ve çocukların aileleri ile katılabileceği bu renkli etkinliğe üye veya misafir herkes katılabilir. Tek yapmanız gereken aşağıdaki duyuruyu eksiksiz okumak ve listeye isminizi yazdırmak.

Tarih: 26 Kasım 2017 Pazar

Faaliyet hakkında: Çocuklarımızı evde bırakmadan bir doğa yürüyüşü yapmak ve çocuklarımız ile güzel bir gün geçirmek için kısa, kolay ve keyifli bir rotada buluşacağız. Gökçealan Köyü girişinde yeralan Bağ Rotasındaki yürüyüşümüzün bitiminde Katharsis Heykel Bahçesinde biraraya geleceğiz. Çadırlar ve kamp ateşi eşliğinde yemek yiyecek olan küçük yürüyüşçülerimiz için bir dizi sürpriz etkinliğimiz de olacak.

Rota mesafesi ve süresi: Gidiş için 2 km. civarındaki rotayı yaklaşık molalar dahil 1 saatte geride bırakmayı planlıyoruz. Her faaliyette olduğu gibi uzunluk ve süre değişkenlik gösterebilir.

Hava durumu:
http://www.accuweather.com/tr/tr/selcuk/318286/weekend-weather/318286
http://www.wunderground.com/weather-forecast/TU/Selcuk.html
http://www.meteor.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=SELCUK#sfB

Uyarılar: Rehber gerekli hallerde faaliyette değişiklik yapabilir.

Gerekli malzemeler: Daha rahat bir yürüyüş için ayak bileğinizi kavrayan sert tabanlı bir ayakkabı tercih etmenizi, ayakkabınız yetersiz ise ayak zedelenmelerine karsı çift çorap giymenizi, baton bulundurmanızı, mevsim koşullarına uygun (bere, eldiven, yedek çorap, polar mont, yağmurluk, tozluk) giyinmenizi tavsiye ederiz. Yanınızda getirdiğiniz bütün eşyalarınızı içine alacak büyüklükte (orta boy) bir sırt çantası işinizi görecektir. Çantanızda kişisel eşyalarınız haricince fener ya da kafa lambası, düdük, 2 litreye yakın su, günlük yiyecekleriniz ve yürüyüş esnasında kaybedeceğiniz enerjiyi karşılamak için fındık, kuru üzüm, kuru kayısı gibi doğal şeker türevlerini bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Hareket yeri ve saati:
Saat 10.00’da Otogar karşısındaki ADD Ahmet Ferahlı Parkında toplanacağız. Araçlar buradan hareket edecek.

Başvuru ve iletişim
Başkan: Özgür Aydoğan
Telefon: 0542 584 53 87
E-posta: ozguraydogan62@hotmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/groups/zirveselcuk/
Facebook English: https://www.facebook.com/groups/zirvemountaineeringselcuk/
Facebook Bisiklet: https://www.facebook.com/groups/zirveselcukbisiklettakimi
Twitter: https://twitter.com/#!/ZirveSelcuk
Web site: http://www.zirvedagcilik.com/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*