ŞEFTALİYE PEDALLA BİSİKLET TURU

ŞEFTALİYE PEDALLA BİSİKLET TURU

Katılım koşulları: Selçuk Belediyesi’nin organize ettiği bu tura katılım serbesttir. Selçuk Belediye Başkanı Sn. Filiz Sengel’in bütün bisikletçileri davet ettiği bu faaliyette Zirve Selçuk Bisiklet Takımı olarak sizleri yani tüm bisikletçileri aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Faaliyet hakkında: 07 Temmuz 2019 Pazar günü sabah saat 14.00’da Selçuk Belediyesi önünde buluşacağız. Orada katılımcılara Selçuk Belediye’si tarafından bisiklet forması dağıtılacak. Ayrıca bazı sürprizler de olacak. İlçemiz ve çevresinden katılacak diğer bisikletçiler ile birlikte Belevi Şeftali Şenliği alanına doğru pedal basacağız. Şenlik programı hakkındaki afişi aşağıda ayrıca paylaştık. Şenlik alanına ulaştıktan sonra Selçuk Bisiklet Takımı üyelerimize Belevi merkezi ve çevresinde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri gezdireceğiz.

 

Rota mesafesi ve süresi: Genelde asfalt yollarda seyreden 13 km. civarındaki rotayı yarış değil gezinti formatında pedallayacağız.

Hava durumu: Güncellenen hava durumunu aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.
https://www.meteoblue.com/tr/hava/14-gun/selçuk_türkiye_301256

Uyarılar: Rehber gerekli hallerde faaliyette değişiklik yapabilir.

Gerekli malzemeler: Kask, eldiven, tayt, aydınlatma aparatları, başta olmak üzere rahatça bisiklet sürebilmeniz için gerekli donanım mutlaka olmalı.

Hareket yeri: 07 Temmuz 2019 Pazar günü sabah saat 14.00’da Selçuk Belediyesi önünde buluşacağız. Hareket saatinden 10-15 dakika önce gelirseniz zamanında hareket etmemiz daha kolay olur.

Başvuru ve iletişim
Başkan: Özgür Aydoğan
Telefon: 0542 584 53 87
E-posta: selcukzirve@hotmail.com
Facebook Bisiklet: https://www.facebook.com/groups/zirveselcukbisiklettakimi
Facebook: https://www.facebook.com/groups/zirveselcuk/
Facebook English: https://www.facebook.com/groups/zirvemountaineeringselcuk/
Twitter: https://twitter.com/#!/ZirveSelcuk
Web site: http://www.zirvedagcilik.net/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*