#başkaŞİRİNCEyok BİSİKLET TURU

#başkaŞİRİNCEyok BİSİKLET TURU

Katılım koşulları: Üye veya misafir herkes katılabilir. Katılacak olanların aşağıdaki linki tıklayarak e-form doldurmaları yeterlidir.
https://forms.gle/QErY6Kh1hPHXYjyg7

Faaliyet hakkında: Selçuk Efes Şirince ve Belevi Köylerinde yaşanan olumsuzluklar üzerine 7 Ağustos 2019 Çarşamba akşamı saat 18:00 de Kent içinde gerçekleştirmeyi planladığımız “Aydınoğlu İzinde Bisiklet Turu” etkinliğimiz #başkaŞİRİNCEyok başlığıyla aynı rotada gerçekleştirilecektir. Katılımınız, dünyamız, kentimiz, köyümüz, ağacımız, doğamız, havamız, suyumuz, çoluğumuz çoçuğumuzun geleceği için önemlidir. #başkaŞİRİNCEyok. Talana, yağmaya GEÇİT YOK!!!

Efes Selçuk ve köylerinde yapılmak istenen jeotermal, ocak ve maden gibi her türlü girişimi engelleyeceğiz. Bu coğrafya için kurum, kuruluş ve vatandaşlar olarak birlik olduk ve geçit vermeyeceğiz!

Rota mesafesi ve süresi: 5-6 km. civarında bir rotayı sık vereceğimiz molalar ve sondaki sohbet dahil 2-3 saatte tamamlamayı planlıyoruz.

Hava durumu: Güncellenen hava durumunu aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.
http://www.wunderground.com/weather-forecast/TU/selcuk.html

Uyarılar: Rehber gerekli hallerde faaliyette değişiklik yapabilir.

Gerekli malzemeler: Kask, eldiven, tayt, aydınlatma aparatları, başta olmak üzere rahatça bisiklet sürebilmeniz için gerekli donanım mutlaka olmalı.

Hareket yeri: Saat 7 Ağustos 2019 Çarşamba günü 18.00’da ADD Ahmet Ferahlı Parkından hareket edeceğiz. Hareket saatinden 10-15 dakika önce gelirseniz zamanında hareket etmemiz daha kolay olur.

Başvuru ve iletişim
Rehber: Özgür Aydoğan
Telefon: 0542 584 53 87
E-posta: selcukzirve@hotmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/groups/zirveselcuk/
Facebook English: https://www.facebook.com/groups/zirvemountaineeringselcuk/
Facebook Bisiklet: https://www.facebook.com/groups/zirveselcukbisiklettakimi
Twitter: https://twitter.com/#!/ZirveSelcuk
Web site: http://www.zirvedagcilik.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*