GÖKÇEALAN ÜZÜM FESTİVALİNE PEDALLIYORUZ

GÖKÇEALAN ÜZÜM FESTİVALİNE PEDALLIYORUZ
 
Katılım koşulları: Üye veya misafir herkes katılabilir. Katılacak olanların aşağıdaki linki tıklayarak e-form doldurmaları yeterlidir.
 
Faaliyet hakkında: Bisiklet turumuz ilçe merkezinden başlayıp Gökçealan Köyünde sonlanacak. Köyde festival etkinliklerine katılıp orada bildireceğimiz bir saatte geri dönüş için yola çıkıp Selçuk ilçe merkezinde turumuzu sonlandıracağız. Her ne kadar rotamız orta zorlukla olsada Çamlık yokuşu başta olmak üzere güzergah ile ilgili kondisyon sorunu yaşayanlara yada arıza durumlarına karşı bir kamyonet ekibimizi takip edecek.
 
Rota mesafesi ve süresi: Rotamızın gidiş ve dönüş toplam uzunluğu 30 km. civarı. Her faaliyette olduğu gibi uzunluk ve süre değişkenlik gösterebilir.
 
Hava durumu: Güncellenen hava durumunu aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.
http://www.wunderground.com/weather-forecast/TU/selcuk.html
 
Uyarılar: Rehber gerekli hallerde faaliyette değişiklik yapabilir.
 
Gerekli malzemeler: Kask, eldiven, tayt, aydınlatma aparatları, başta olmak üzere rahatça bisiklet sürebilmeniz için gerekli donanım mutlaka olmalı. Lastik patlamalarına karşı yama malzemesi yedek iç lastik vb. mutlaka bulundurulmalı.
 
Hareket yeri: 22 Eylül 2019 Pazar günü günü saat 11.00’da Selçuk ADD Ahmet Ferahlı parkından hareketle turumuz başlayacak. Hareket saatinden 5-10 dakika önce gelirseniz zamanında hareket etmemiz daha kolay olur.
 
Başvuru ve iletişim
Başkan: Özgür Aydoğan
Telefon: 0542 584 53 87

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*