AKBÜK PINARCIK GECE YÜRÜYÜŞÜ

ARKADAŞLAR 2019 – 2020 SEZONUNUN İLK FAALİYETİ OLAN
AKBÜK-PINARCIK YÜRÜYÜŞÜYLE FAALİYETLERİMİZE BAŞLIYORUZ.
5 EKİM CUMARTESİ AKŞAMI SAAT 20::DE ARAÇLARIMIZLA SÖKE’DEN AKBÜK-KAZIKLI’YA HAREKET EDİYORUZ.
DOLUNAY DA YAKLAŞIK 10 KM HERKESİN YÜRÜYEBİLECEĞİ RAHAT BİR PARKURDUR. FAALİYET SONU PINARCIK KÖYÜNDE GÖZLEME İLE ÇAYLARIMIZI İÇEREK SÖKE’YE DÖNECEĞİZ.
 
NOT:YANIMIZDA TEPE LAMBASI veya EL FENERİ BULUNDURALIM.
REHBER:BİLAL PAK
 
FAALİYET SORUMLUSU :
FAYSAL YEŞİLYAĞCI: 0 554 543 99 19
 
 
İRTİBAT VE REZERVASYON İÇİN:
HATİCE TEKDAL: 0 542 551 91 56
OSMAN KOÇAK : 0 533 352 10 38
 
HAREKET SAATİ: 20:00
HAREKET YERİ:SÖKE MİGROS OTOPARKI(GARAJ YANI)
NOT!!: Bu verdiğimiz iletişim numaralarını arayarak cuma saat 21.00 a kadar üye ve misafirlerin ayrıca yanında getireceği kişilerin isim ve TC lerini vermeleri önerilir.İSİM YAZDIRMAYANLAR FAALİYETE ALINMAYACAKTIR.
 
*** Faaliyetlerimizde cuma akşamından itibaren iptal kabul etmiyoruz. İptal edenler veya son dakika haber vermeden gelmeyenlerden bir sonraki faaliyette alınacaktır.
 
*** Faaliyetlerimiz YÜKSEK TANSİYON, KALP RAHATSIZLIKLARI, ASTIM GİBİ SOLUNUM RAHATSIZLIKLARI İLE ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ (SARA) VS. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN katılımına uygun değildir.
 
*** Katılım için cuma akşamına kadar muhakkak telefon veya mail ile rehberlere bilgi veriniz.
 
***Nasıl Giyinmelisiniz?
 
Yürüyüşlerde kullanılan giysiler; az yer tutan, hafif, çabuk kuruyan, sağlıklı giysiler olmalıdır. Pamuklu giysiler yerine sentetik, termal veya yünlü kumaş giysilerden imal edinmiş, hareket yeteneğini kısıtlamayan rahat giysiler tercih edilmelidir. Dar ve geç kuruyan pantolonları tercih etmemelisiniz. Mevsime uygun kat iç, orta ve dış katman giysiler olarak düşünerek giyim planlamak uygun seçenek olacaktır.
 
 
Yürüyüş ayakkabısı yürüyüş sporuna uygun, uzun bilekli, rahat, ayağınızı vurmayan, ayağınıza alışmış ve daha önce denenmiş kısacası sorunsuz ayakkabı olmalıdır.
 
 
 
***Yanınızda Mutlaka Bulunması Gerekenler:
 
İki omuzdan geçmeli rahat bir Sırt Çantası (özellikle tek omuz çapraz askılı çantalar sizi gereğinden fazla yoracak ve omuriliğinize zarar verecektir), Yağmurluk veya Rüzgarlık, bir öğünlük yiyecek, asgari 1,5 litre su, Fotoğraf Makinası, ilaçlarınız ( kişisel olarak kullandığınız ilaçlarınız varsa), yedek giysi, Fener ya da Kafa Lambası, Düdük, Baton, Tozluk, Güneş Gözlüğü, Güneş Kremi,
 
 
 
Yürüyüş esnasında kaybedeceğiniz enerjiyi karşılamak için fındık, kuru üzüm, kuru kayısı gibi doğal seker türevlerini bulundurmanızı tavsiye ederiz.
 
 
KURALLARIMIZ :
 
Yürüyüşlerimizde Rehberler tek yetkilidir.
 
Rehberden önde gitmek ve artçıdan geri kalmak yasaktır.
 
Faaliyetlerimiz esnasında Alkollü içecekler kesinlikle kullanmıyoruz.
 
Tütün ve Tütün Mamullerini kullanmamaya özen gösteriyoruz.
 
Doğada Asla Çöp bırakmıyoruz…
 
Doğadan sadece keyif alıyor, geride sadece ayak izi bırakıyoruz…
 
Evimize götürdüğümüz tek şey fotoğraflarımız oluyor…
 
*** Hava ve yol durumu göz önüne alınarak rota değişimi ve/veya iptali rehberler ve yönetimin kararıdır.***
 
 
NOT: Bundan sonraki tüm faaliyetlerde faaliyet ücretinde üye indirimi olacaktır. Kamplı yada başkaca faaliyetlerde öncelik kulübümüz üyelerinindir.

1 yorum

  1. Yeni sezon faaliyetlerimizin tüm üye arkadaşlarıma sağlık,mutluluk,huzur içinde tabiat ananın şefkati,doğanın tüm güzelliklernin üstümüze yansıması dileğiyle hayırlı olmasını diliyor,tüm camiaya sevgi ve saygılarımı sunarım…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*