ÇOCUK İLE BABASI BİSİKLET TURU

ÇOCUK İLE BABASI BİSİKLET TURU
Katılım koşulları: Kulübümüze üye olmayanların bu sporu ve kulübümüzü tanıyabilmesi için, bisiklet turlarımıza SADECE 3 KERE ÜYE OLMAKSIZIN katılmasına izin verilir.
Faaliyet hakkında: faaliyetimiz tabiki sadece çocuk ve babalara değil herkese açıktır. Amacımız Cumartesi günü çocukların evden çıkmasını sağlamak ve yaklaşık 17 dereceyi bulacak güzel havayı değerlendirmek. İşte bu amaçla bisikletlerimize atlayarak katılmak isteyen tüm bisiklet severler ile birlikte dutlu yolda pedal basacağız. Havanın en güzel olduğu öğlen saatlerinde dutlu yol boyunca devam edecek rotamızı aynı yoldan dönerek sonlandıracağız.
Rota mesafesi ve süresi: Herkesin katılabileceği kolay ve yokuşu olmayan bir rotada pedal basacağız.
Hava durumu: Güncellenen hava durumunu aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.
Uyarılar: Lider gerekli hallerde faaliyette değişiklik yapabilir.
Gerekli malzemeler: Kask, eldiven, bisiklet gözlüğü, tayt, aydınlatma aparatları, başta olmak üzere rahatça bisiklet sürebilmeniz için gerekli donanım mutlaka olmalı. Lastik patlamalarına karşı yama malzemesi yedek iç lastik vb. mutlaka bulundurulmalı.
Hareket yeri: 21 Aralık 2019 Cumartesi günü saat 13.00’da otogar önünde bulunan yeşil alanda saat kulesi önünde toplanıp aynı yerden hareketle turumuza başlayacağız. Hareket saatinden 5-10 dakika önce gelirseniz zamanında hareket etmemiz daha kolay olur.
Başvuru ve iletişim
Lider: Özgür Aydoğan
Telefon: 0 542 584 53 87
E-posta: ozguraydogan62@hotmail.com
selcuk sube hakkında 57 makale
Şube Başkanı : Doğucan Bayram Cep : 505 267 67 36 e-posta : dogucanbayram@gmail.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*