BARUTÇU – AHMETLİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

BARUTÇU – AHMETLİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Tarih: 1 KASIM 2020 Pazar

Katılım koşulları: Kulübümüze üye olmayanların bu sporu ve kulübümüzü tanıyabilmesi için, doğa yürüyüşlerimize SADECE 1 KERE ÜYE OLMAKSIZIN katılmasına izin verilir. Üyelik için gerekli bilgi ve evraklara aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Üyelik linki: http://zirvedagcilik.com/klup-uyeligi/

Faaliyet hakkında: Yürüyüş sezonunu ilçemizde yeni bir güzergah ile açıyoruz. Barutçu Köyünden başlayıp Ahmetli köyünde son bulacak doğa yürüyüşümüz sırasında eski Barutçu Köyü bölgesinide ziyaret etmeyi planlıyoruz.

Yürüyüş mesafesi: Yaklaşık 10 km. civarındaki rotayı molalar dahil 5 saatte geride bırakmayı planlıyoruz. Her faaliyette olduğu gibi uzunluk ve süre değişkenlik gösterebilir.

Hava Durumu: https://www.meteoblue.com/tr/hava/hafta/selçuk_türkiye_301256

Uyarılar: Lider gerekli hallerde faaliyette değişiklik yapabilir.

Gerekli malzemeler: Daha rahat bir yürüyüş için ayak bileğinizi kavrayan sert tabanlı bir ayakkabı tercih etmenizi, ayakkabınız yetersiz ise ayak zedelenmelerine karsı çift çorap giymenizi, baton bulundurmanızı, mevsim koşullarına uygun (bere, eldiven, yedek çorap, polar mont, yağmurluk tozluk) giyinmenizi tavsiye ederiz. Yanınızda getirdiğiniz bütün eşyalarınızı içine alacak büyüklükte (orta boy) bir sırt çantası işinizi görecektir. Çantanızda kişisel eşyalarınız haricince fener ya da kafa lambası, düdük, 2 litreye yakin su, günlük yiyecekleriniz ve yürüyüş esnasında kaybedeceğiniz enerjiyi karşılamak için fındık, kuru uzum, kuru kayısı gibi doğal şeker türevlerini bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Buluşma yeri ve zamanı: Saat 07.00’da Otogar karşısındaki Ahmet Ferahlı Parkından hareket edeceğiz. Hareket saatinden 10 dakika önce gelmeniz önemlidir.

Başvuru ve iletişim:
Yürüyüş lideri: Özgür Aydoğan
Telefon: 0542 584 53 87
E-posta: ozguraydogan62@hotmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/groups/zirveselcuk/
Facebook English: https://www.facebook.com/groups/zirvemountaineeringselcuk/
WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/KOmzPZjsAV5DqM4y5GrwMu
Twitter: https://twitter.com/#!/ZirveSelcuk
Web site: http://www.zirvedagcilik.com/

selcuk sube hakkında 57 makale
Şube Başkanı : Doğucan Bayram Cep : 505 267 67 36 e-posta : dogucanbayram@gmail.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*