Zirve Dağcılık Denizli-Dalyan Çandır Kaunos antik kenti faaliyeti

Zirve Dağcılık Denizli Şubesi olarak, 26 Haziran 2021 cumartesi günü,Yeşil ve mavinin buluştuğu görsel şölen eşliğinde Dalyan’da,Kaunos Antik Kentine teknelerle geçerek,Çandıra buradan Ormancı Koyu’na yürüyerek,İztuzu Plajında yürüyüşümüzü bitiriyoruz.İztuzu Plajında serbest zaman ve deniz molasından sonra,tekneye binerek ,Dalyan kanalında gezerek, akşam yemeğimizi alıyoruz Dalyan’a dönüyoruz ve Denizli’ye dönüş için yola çıkıyoruz…
Parkur Bilgisi :Ortalama 5-6 km
Zorluk derecesi :Orta
Etkinlik ile ilgili önemli notlar;
– Yürüyüş sırasında rehber ve yardımcılarının kurallarını kesinlikle uyulmalı,
– Yürüyüş düzeni dışına çıkılmamalı,
– Grubun huzurunu bozacak hareketlerde bulunulmamamlı,
– Yürüyüş sırasında Alkol ve türevleri tüketilmemeli,
– Sağlık problemi olanlar katılmamalı, eğer hafif sağlık problemleri varsa rehbere etkinlik öncesi ilaçları konusunda bilgi vermeli,
– Yüksek seste konuşulmamalı, kulaklık ile müzik dinlenmemeli,
– Fotoğraf çekimi yapan katılımcılar, grubun yürüyüşü dışına çıkmamalı, çıkacak ise rehberden izin almalı,
– Elde baton dışında poşet vb… eşyalar taşınmamalı,
– Grupla ilgili öneri ve şikayetleri grup içinde değil, uygun bir zaman ve ortamda sadece rehber ve yardımcıları ile paylaşmanız rica olunur.
YÜRÜYÜŞ MECBURİ DEĞİLDİR.
Gerekli malzemeler: Daha rahat bir yürüyüş için ayak bileğinizi kavrayan sert tabanlı bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Yanınızda getirdiğiniz bütün eşyalarınızı içine alacak büyüklükte (orta boy) bir sırt çantası işinizi görecektir. Çantanızda kişisel eşyalarınız haricince su, günlük yiyecekleriniz ve yürüyüş esnasında kaybedeceğiniz enerjiyi karşılamak için fındık, kuru üzüm, kuru kayısı gibi doğal şeker türevlerini bulundurmanızı tavsiye ederiz.
Faaliyetten rehber ve faaliyet sorumlusu sorumludur.
Kahvaltı kendi getirdiginiz malzemelerle restauranta yapilacaktırRestaurantan kahvaltı ve corba alabilir.Ögle yemeği İztuzu plajında büfelerden alinabilir veya yanınızda getirebilirsiniz.Sayfadan yapılan işaretlemeler geçerlidegildir.50 tl kapora ödeyerek isminizi yazdırabilirsiniz.
Ücret :Ulaşım+ tekne+teknede yemek :160 tl
FAALİYET SORUMLUSU :
GÜL TOKER : 0 536 678 41 39
Toplanma Yeri: Yeni camii arkası çay ocağı
Tarih:26.06.2021cumartesi
Hareket saati: 06.30

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*