Akçaova-Şerefler -Çine Faaliyet Bilgisi

Akçaova-Şerefler -Çine Faaliyet Bilgisi

Tarih : 06 Ocak 2019

Buluşma Yeri : Yapı Kredi Bankası Önü

Hareket Saati : 09:00

Yürüyüş Mesafesi ve Saati : 12 km. / 6 -7 saat ( Molalar Dahil )

Parkur Derecesi : Kolay/orta

Gerekli Malzeme : Baton, Sert Tabanlı ve Bilekleri Kavrayan Yürüyüş Botu

Hava Durumu :6C/kısmen güneşli

Rehber : Bülent ILGAR/Hayriye Özhan

İletişim Bilgisi : +90 ( 533 ) 093 53 19 / marmariszirve@gmail.com

Parkur Bilgisi : Başlangıç noktamız olan Çine Şerefler Köyü mevkiinden araçtan inerek stabilize yol ve orman yolundan muhteşem tabiat renkleri eşliğinde (hafif yokuş)yürüyerek Çine tabiat örtüsü güzelliklerini göreceğiz.Yaklaşık 1,5-2 saatlik yürüyüşten sonra 10 dakika kahve molası vereceğimiz göl kenarına geleceğiz.Molayı müteakip tekrar yürüyüşümüz öğle yemeği mola yerine kadar devam edecek.20 dakika yemek için ayırdık,faaliyet bitiminde Marmaris’e döneceğiz.

Notlar : Katılımcı arkadaşların; mevsim koşullarına göre su tutmayan, çabuk kuruyan malzemelerden kıyafetler ( termal içlik, goratex mont vb. ), sırt çantası, en az 2 lt. su,sıcak su, enerji veren yiyecekler ( meyve ve kuru yemiş ), şapka, düdük, kafa feneri, yedek pil, yağmurluk almaları önerilir
Yapılacak araç organizasyonu için tüm katılımcıların mail ortamında, en geç 04/01/2019 Cuma günü saat 19:00’a kadar teyit vermesini bekliyoruz.
Katılımcı listesi yayınlandıktan sonra yapılan iptaller ve faaliyete gelmeyenlerden paylarına düşen bedeller tahsil edilecektir.
Faaliyetlerimiz YÜKSEK TANSİYON, KALP RAHATSIZLIKLARI, ASTIM GİBİ SOLUNUM RAHATSIZLIKLARI ile ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ (SARA) VS. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN katılımına uygun değildir.
Etkinlik süresince etkinlik sorumlusu ve rehberin tüm uyarılarına riayet edilir, rehber uygun görmesi halinde güzergahta değişiklik yapabilir.
Etkinlik süresince doğaya stres ve ayak izleri dışında hiç bir şey bırakılmaz, doğadan da huzur ve anı dışında hiç birşey alınmaz…
*** Hava ve yol durumu göz önüne alınarak rota değişimi ve/veya iptali rehberler ve yönetimin kararıdır.
Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünün 1618 sayılı TÜRSAB yasası gereği A grubu seyahat acentası güvencesinde düzenlemiş olduğu, GÜNÜBİRLİK DOĞA YÜRÜYÜŞÜ faaliyetinin taşıması Koral Turizm tarafından yapılacaktır.
Keyifli Faaliyetler

Marmaris Zirve

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*