Kulüp Üyeliği

Kulübümüz 18 yaşını doldurmuş herkesin üye olmasına açıktır. Kulüp Üyeliğimiz için gerekli evraklar aşağıda belirtilmiştir. Lütfen eksiksiz tamamlayarak kulübe teslim ediniz.

  1. Üye Kayıt Formu indirmek için tıklayınız  Üye kayıt formu
  2. Risk Bilgilendirme Formu indirmek için tıklayınız Risk Bilgilendirme Formu 
  3. Sporcu Belgesi ( Ek-2 ) Formu indirmek için tıklayınız Sporcu Belgesi
  4.  Kimlik Fotokopisi ( 2 adet )
  5.  Vesikalık fotoğraf ( 5 adet )
  6.  Yıllık Aidat2024  yılı için aylık aidatımız 20.-TL. dir. ( Yıllık 240.-TL )  Kulüp Resmi Hesap Bilgisi aşağıdadır.
  7.  Sporcu Lisansı için gerekli Aile Hekiminden sevk ile alınacak SAĞLIK RAPORU – Sağlık Raporunda ICD KODU BÖLÜMÜNDE “ZO2.5 SPORA KATILIM İÇİN MUAYENE” yazısının olmasına ve SPOR yada DAĞCILIK için SPORCU LİSANSI ENGEL BİR DURUMU OLMADIĞINI BİLDİRİR HEKİM KANAAT RAPORUDUR yazmasına lütfen dikkat ediniz.

( Sağlık raporunun alınabilmesi için öncelikle sporcunun aile hekimine SEVK işleminin yapılması gerekmektedir. Sevk işleminin nasıl yapılacağına ilişkin yönlendirme klavuzundan yararlanabilirsiniz. )

 Banka Hesap Bilgisi:

ZİRVE DAĞCILIK KULUBÜ –Resmi Hesap Bilgisi:
Banka : YAPI KREDİ BANKASI
Şube : 772-ALSANCAK ŞUBESİ
IBAN No : TR190006701000000068261081

 

ÖNEMLİ NOT-1: Sporcu Lisansı çıkartacaklar daha önceden Dağcılık Federasyonundan ferdi lisans aldı iseniz bize getirmeniz, başka herhangi bir kulübün yada federasyonların lisanslı sporcusu iseniz, kulübümüze üye olmanızda sakınca olmadığına dair eski kulübünüzden (Sporcu Lisans, Vize ve Transfer Talimatının  EK-7 sinde yer alan )  “SPOR KULÜBÜ MUVAFAKAT BELGESİ” almanız gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT- 2 : Dağcılık Federasyonu bünyesindeki spor dalı faaliyetlerine ve yarışmalara katılacak olan sporcuların lisans, vize ve transferi ile ilgili iş ve işlemlere ilişkin usul ve esasların yer aldığı ve Türkiye Dağcılık Federasyonumuzun yayınladığı” TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU SPORCU LİSANS, VİZE VE TRANSFER TALİMATI” nın okunması ve bilgi alınması önemlidir.

Okumak için lütfen linki tıklayınız TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU SPORCU LİSANS, VİZE VE TRANSFER TALİMATI