Kulüp Üyeliği

Kulüp Üyeliği

ÜYELİK BİLGİLERİ

Kulübümüz 18 yaşını doldurmuş herkesin üye olmasına açıktır. Üye olmak isteyenler aşağıdaki formları hazırlayarak başvurdukları takdirde başvuru tarihinden itibaren üye kabul edilir ve etkinliklerimizde buna göre işlem görürler . İlk Yönetim Kurulu toplantısında üyelik durumları hakkında karar verilerek kendilerine Üye Kartı çıkartılır.

Kulüp Üyeliğimiz gerekli evraklar aşağıda belirtilmiştir.

* Üye kayıt formu

* Risk Bilgilendirme Formu

* Sağlık İzin Belgesi ( “DAĞCILIK yapmasında sakınca yoktur” ibareli Aile hekimi veya Sporcu Sağlığı Hekiminden alınacak )

* 2 adet Nüfus Fotokopisi

* 5 adet vesikalık fotoğraf

* Üyelik Giriş Aidatı 40.- TL dir. Masraflar için bir kereye mahsus alınır.

* 2017 ve 2018 yılları için aylık aidatımız 5.-TL. dir. ( Yıllık 60.-TL )

 

NASIL ÜYE OLUNUR:

Üyelik aidatlarını 2017 ve 2018 yılları için yıllık 60.-TL olarak topluyoruz. Üye olmak için üyelik başvuru formu, 2 Nüfus Cüzdanı fotokopisi, 5 adet foto, yıllık aidat ve 40.-TL masraflara karşılık Giriş Aidatı (toplam 100.-TL yapıyor), sağlık izin belgesi ve imzalı Eğitim Risk Formu gerekiyor.

Adınıza Dağcılık Federasyonundan kulüp lisansı çıkaracağımız için, daha önceden Dağcılık Federasyonundan ferdi lisans aldı iseniz bize getirmeniz, başka herhangi bir kulübün yada federasyonların lisanslı sporcusu iseniz, kulübümüze üye olmanızda sakınca olmadığına dair yazı almanız gerekiyor.

Bir aylık tanışma döneminin ardından tüm belgelerinizi tamamlayıp yönetime teslim etmelisiniz. Yönetim kurullarımız en geç ayda bir yaptığı toplantılarda üyelik taleplerini karara bağlamaktadır.