DALYAN HAZITLIÖZ ŞELALE GÖKBEL İZTUZU YÜRÜYÜŞÜ (YENİ ROTA)

ETKİNLİĞE KATILMAYA KARAR VERMEDEN ÖNCE ETKİNLİK BİLGİLENDİRMESİNİ BAŞTAN SONA DİKKATLİCE OKUYUNUZ!
ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN MUTLAKA BELİRTİLEN NUMARAYI ARAMANIZ GEREKMEKTEDİR!!!

Sevgili Zirveciler bu hafta Dalyan İztuzu’na gidiyoruz. Daha önce yürümediğimiz manzarası bol yeni bir rotayı yürüyoruz. Sabahleyin 08.00 da her zamanki toplanma noktamızdan hareket ediyoruz. Yolda klasik kahvaltımızı yapıyoruz. Daha sonra yürüyüşe başlayacağımız Dalyan Gökbel Hayıtlıöz mahallesine varıyoruz. Yürüyüşü buradan başlıyoruz. Muhteşem İztuzu,Sülüngür gölü ve Şelale manzaraları bizi bekliyor.

ROTA BİLGİLENDİRME: Dalyan Gökbel Hayıtlıöz mahallesinden başlayacak yürüyüşümüzde Likya ve Caria yollarını birleştiren Eco Trail rotasını takip ediyoruz. Rota iniş ağırlıklı olup patikalardan oluşmaktadır. Rota üzerinde Şelale ve Sülüngür gölü,İztuzu manzarasını görebileceğiz.Rota yaklaşık 10 -12 km’dir.

Tarih: 26 Ocak 2020 Pazar
Toplanma yeri: Ahmet Taner Kışlalı Parkı Muğla Anadolu Lisesi(Şehit Altuğ Pek Anadolu Lisesi) yanı.
Kalkış saati: 08.00

Etkinlik sorumlusu: Mehmet IRMAK
Rehber: Feridun DARCAN
ARANACAK KİŞİ : 0505 493 39 29 Feridun DARCAN
Zorluk derecesi: Orta (Doğa Yürüyüşçüleri için)
Yürüyüş parkur uzunluğu: 10-12 km
KM rehberin yapacağı değişikliklerle değişkenlik gösterebilir.

KATILMAK İSTEYENLERİN EN GEÇ CUMA SAAT 16:00 KADAR 0505 493 3929 NUMARALI TELEFONU ARAYARAK FERİDUN DARCAN’A TC KİMLİK NOLARINI YAZDIRARAK KATILIMLARINI BİLDİRMELERİ GEREKMEKTEDİR.

CUMARTESİ GÜNÜ YAPILAN İPTALLERDEN ÜCRET TALEP EDİLİR.

Etkinliğe katılacaklarda bulunması gerekenler;
1- Bileği Saran yürüyüş ayakkabısı veya bot.
2- Sırt Çantası,
3- Baton
4- İhtiyaca göre güneş gözlüğü veya güneş kremi
5- Mevsimlik kıyafetler (Yedek kıyafet),
6- Yağmurluk (Hava durumuna göre),
7- En az 1.5 litre su,
8- Öğle yemeği için kumanya,
9- Kuruyemiş, meyve v.b.

Etkinliğimiz doğada tedavisi güç olan hastalıklara sahip olanların (Epilepsi,Kalp,Tansiyon v.b.) katılımına uygun değildir.
Etkinliğimiz bir gezi faliyeti olmayıp, Spor amaçlı yapılan doğa yürüyüşüdür.
Etkinliğimiz süresince kesinlikle sigara ve alkol tüketimine izin verilmez.
Etkinlik süresince etkinlik sorumlusu ve rehberin tüm uyarılarına riayet edilir, rehber uygun görmesi halinde güzergâhta değişiklik yapabilir.

Etkinlik süresince doğaya stres ve ayak izleri dışında hiç bir şey bırakılmaz, doğadan da huzur ve anı dışında hiç bir şey alınmaz…

Erdem Yeter hakkında 14 makale
ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 2000 YILINDA İZMİR’DE KURULMUŞTUR. BİRÇOK SPORCUNUN YETİŞMESİNE KATKI SAĞLAYAN KULÜP DAĞCILIK ALANINDA TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ KULÜPLERİNDEDİR. TÜRKİYE’DE BİRÇOK İLDE ŞUBESİ BULUNAN KULÜBÜN İLİMİZDE BULUNAN ŞUBESİ 2015 YILINDA AÇILMIŞTIR. 2015 YILINDA KURULUŞUNU TAMAMLAYAN MUĞLA ŞUBESİ MUĞLA’YA DAĞCILIK ALANINDA YENİ BİR SOLUK GETİRMEYİ AMAÇLAMIŞTIR. KISA SÜREDE BÜYÜYEN KULÜBÜMÜZ BİRÇOK KİŞİYİ DOĞAYA ÇIKARMAYI BAŞARMIŞ VE BU KİŞİLERİN DAĞCILIK SPORU İLE TANIŞMALARINI SAĞLAMIŞTIR. ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI MUĞLA ŞUBESİ OLARAK, MUĞLA’DA HER GEÇEN YIL DAHA FAZLA KİŞİNİN DAĞCILIK SPORUNU TANIMALARI AMAÇLANMAKTADIR. BUNU GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BİRÇOK FALİYET GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. KULÜP BÜNYESİNDE YÜRÜTÜLMEKTE OLAN FALİYETLERE BÜTÜN DOĞASEVERLERİ BEKLERİZ. ETKİNLİKLERİMİZ: 1- DAĞCILIK 2- İZCİLİK 3- KAMPÇILIK 4- KAYA TIRMANIŞI 5- EĞİTİMLER 6- SOSYAL FALİYETLER

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*