NİKFER BOZDAĞ -KAYAK-SNOWBOARD-ZİRVE TIRMANIŞI ETKİNLİĞİ

ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN 03.01.2019 Perşembe 17:00 KADAR KAPARO ÖDEYİP TC KİMLİK NUMARALARINI 0505 493 39 29 NOLU TELEFONDAN FERİDUN DARCAN’A YAZDIRIP KAYIT YAPTIRABİLİRLER. KAPARO ÖDEMEYENLERİN ETKİNLİĞE KAYDI YAPILMAZ.

Muğla Zirve takipçileri bu hafta sonu bölgemizin önemli kayak merkezlerinden Denizli Nikfer Bozdağa gidiyoruz. Sizin için kar keyfinin tadını istediğiniz etkinlikle çıkaracağınız bir program hazırladık. Programımız şu şekilde sabahleyin her zamanki toplanma yerimizden hareket ediyoruz. Yolda klasik kahvaltımızı yapıyoruz. (Simitler ve çay bizden. İsteyen kahvaltılık malzemede getirebilir.) Daha sonra Nikfer’den Kayak,Snowboard ve kızak yapmak isteyenler için önceden ayarlanmış malzemeleri alıyoruz.

YAPILACAK ETKİNLİKLER:

1- KAYAK-SNOWBOARD-KIZAK
Kayak ve Snowboard, yapacaklar etkinliğe isimlerini yazdırırken yapacakları etkinliği ve ayakkabı numaralarını yazdırmaları gerekir.
Kayak ve Snowboard ayakkabısı ve malzemeleri önceden tarafımızca katılıma göre kiralanacak.
İsteyen kıyafet ve gözlüğü kendisi kiralayabilecek.
Yeterli sayı oluşursa ücreti eğitim talep eden katılımcılara pay edilerek eğitim imkanı da sağlanabilir veya bireysel olarak eğitim alınabilir. Eğitim isteğiniz varsa kayıt yaptırırken bildiriniz.

2- ZİRVE TIRMANIŞI :
PARKUR : 8 KM Orta zor.
Uygun ayakkabı, tozluk bu etkinlik için zorunlu..
Zirve Yürüyüşü etkinliğinde etkinlik sorumlusu ve rehberin kararı ile değişiklik yapılabilir.
Zirve Yürüyüşü yapacakların yedek ayakkabı ve kıyafet getirip araçta bırakmaları önerilir.
Zirve Yürüyüşüne katılacaklarda bulunması gerekenler;
1- Bileği Saran yürüyüş ayakkabısı veya bot.
2- Sırt Çantası,
3- Mevsimlik kıyafetler (Yedek kıyafet),
4- Yağmurluk (Hava durumuna göre),
5- En az 1.5 litre su,
6- Öğle yemeği için kumanya, Kuruyemiş, meyve v.b.
7- Tozluk

3- İsteyen hiçbir etkinliğe katılmayı Tesiste zaman geçirebilir.
Öğle yemeğini yanınızda getirebilir veya tesiste sucuk ekmek alabilirsiniz.
Yedek kıyafet ve ayakkabı getirmeniz önerilir.

Tarih: 01 Mart 2020 Pazar
Toplanma yeri: Muğla Anadolu Lisesi yanı, Ahmet Taner Kışlalı Parkı.
Kalkış saati: 07:30
Etkinlik sorumlusu: Feridun DARCAN
Zirve Yürüyüşü Rehberi :Hüseyin KOCA
Aranacak Numara: 505 493 39 29

KATILMAK İSTEYENLERİN EN GEÇ 27.02.2020 Perşembe 17:00 KADAR KAPARO ÖDEYİP TC KİMLİK NUMARALARINI 0505 493 39 29 NOLU TELEFONDAN FERİDUN DARCAN’A YAZDIRIP KAYIT YAPTIRABİLİRLER.KAPORA ÖDEMEYENLERİN ETKİNLİĞE KAYDI YAPILMAZ.
CUMA GÜNÜNDEN SONRA YAPILAN İPTALLERDE ULAŞIM ÜCRETİ GERİ İADE EDİLMEZ.

Erdem Yeter hakkında 24 makale
ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 2000 YILINDA İZMİR’DE KURULMUŞTUR. BİRÇOK SPORCUNUN YETİŞMESİNE KATKI SAĞLAYAN KULÜP DAĞCILIK ALANINDA TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ KULÜPLERİNDEDİR. TÜRKİYE’DE BİRÇOK İLDE ŞUBESİ BULUNAN KULÜBÜN İLİMİZDE BULUNAN ŞUBESİ 2015 YILINDA AÇILMIŞTIR. 2015 YILINDA KURULUŞUNU TAMAMLAYAN MUĞLA ŞUBESİ MUĞLA’YA DAĞCILIK ALANINDA YENİ BİR SOLUK GETİRMEYİ AMAÇLAMIŞTIR. KISA SÜREDE BÜYÜYEN KULÜBÜMÜZ BİRÇOK KİŞİYİ DOĞAYA ÇIKARMAYI BAŞARMIŞ VE BU KİŞİLERİN DAĞCILIK SPORU İLE TANIŞMALARINI SAĞLAMIŞTIR. ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI MUĞLA ŞUBESİ OLARAK, MUĞLA’DA HER GEÇEN YIL DAHA FAZLA KİŞİNİN DAĞCILIK SPORUNU TANIMALARI AMAÇLANMAKTADIR. BUNU GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BİRÇOK FALİYET GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. KULÜP BÜNYESİNDE YÜRÜTÜLMEKTE OLAN FALİYETLERE BÜTÜN DOĞASEVERLERİ BEKLERİZ. ETKİNLİKLERİMİZ: 1- DAĞCILIK 2- İZCİLİK 3- KAMPÇILIK 4- KAYA TIRMANIŞI 5- EĞİTİMLER 6- SOSYAL FALİYETLER

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*