ZİRVE AYDIN KARACASU ESENÇAY

NOT:

Etkinliklerimizde son dakika yapılan iptaller nedeniyle oluşan sorunlardan dolayı, son kayıt tarihi olan 25 MART CUMA günü saat: 16:00 dan sonra yapılan iptallerde etkinlik ücreti alınacaktır. Ücreti ödemeyen kişiler üye yada aday üye olup olmadıkları fark edilmeksizin yapılacak olan diğer faaliyetlere kabul edilmeyecektir.
FAALİYETE KATILMAYA KARAR VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN DETAYLARI OKUYUNUZ….

Sevgili Zirve Ailesi Ve Doğa Sever Dostlarımız; Bu hafta, Karacasu Esençay’a gidiyoruz. Parkurumuz, yaklaşık 10-12 km B-GRUBU bir parkurdur. Aracımız 27 MART Pazar günü saat 08:00’de Nevzat Biçer Otoparkından hareket edecektir. Sabah kahvaltısı için yolda mola verilecektir. Öğle yemeğinde ateş yakılmayacağı için yanınıza hazır yiyecekler almanızı tavsiye ederiz. Katılmak isteyen arkadaşlar isimlerini 25 mart CUMA günü saat 16.00’ya kadar yazdırabilirler. Bu güzel etkinlikte hep birlikte olmak dileğiyle tüm Zirve Ailesi üyelerimizi bekliyoruz.
ZİRVE TADINDA KALINIZ…
Etkinlik Sorumlusu: Merih KULE
Rehberler: Merih KULE
AÇIKLAMA : Kayıtları aşağıdaki numaralardan yaptırmanız rica olunur.
Merih KULE: 0554 785 39 94
ÇOK ÖNEMLİ:
1- Tüm etkinliklerimizde araca biniş esnasında yapılacak kontrollerde ateşi 38 derece üstü olanlar etkinliğe kabul edilmeyecektir.
Tüm taşıma araçlarımız servise çıkmadan önce dezenfekte edilecektir.
Araca binen her katılımcımıza el dezenfektanı verilecek, dönüşte aynı işlem tekrarlanacaktır.
Tokalaşma, sarılma şeklinde selamlaşmalar yapılmayacaktır.
Katılımcılarımız araç içi ulaşım esnasında kesinlikle maske kullanacaktır.
Kayıt esnasında katılımcının Pandemi Covid-19 ile ilgili her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu, ateş, öksürük, nefes darlığı veya solunum sıkıntısı olmadığını, son 14 gün içerisinde yurt dışı öyküsünün veya yurt dışından gelen birisiyle temasının olmadığını
Cezaevi öyküsünün veya cezaevinden gelen biriyle temasının olmadığını.
Covid-19 a ait hastane öyküsünün olmadığını veya hastaneden gelen birisiyle temasının olmadığına dair beyanı ve imzası alınacaktır.
2- etkinliğimize lisansı güncel olan katılımcılar kabul edilecektir. Bunun dışında katılmak isteyenler 1 kereye mahsus olmak üzere ADAY ÜYE statüsünde aşağıdaki linkteki formu doldurarak katılabilirler. Daha sonra ki etkinliklerimize katılabilmek için üye olunması gerekmektedir.
ZİRVE DAĞCILIK KULÜBÜ ETKİNLİKLERİNE ADAY ÜYE KATILIM FORMU LİNKİ:
https://forms.gle/jobhejZBYo24gcrd7
3- Yürüyüş Etkinliğine doğada tedavisi güç olan hastalıklara sahip olanların (Epilepsi,Kalp,Tansiyon v.b.) katılımına uygun değildir. Bu hastalıkları sahip olmadıklarına dair katılımcılara form imzalatılır.(Sorumluluk katılımcıya aittir.)
NOT: Facebook sayfasındaki katılımlar dikkate alınmayacaktır. Kayıtlar bizzat telefonla alınacaktır. Gelecek olanların en geç 25 MART CUMA günü saat: 16:00’a kadar kayıt yaptırmaları, kayıt yaptırıp gelemeyecek olanların da yine aynı tarihe kadar kayıtlarını iptal ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt yaptırıp gelmeyenlerden bir sonraki yürüyüşte iki etkinlik ücreti alınacaktır.
Kurallarımız :
• Yürüyüşlerimizde Rehberler tek yetkilidir. Hava ve yol durumu göz önüne alınarak rota değişimi ve/veya iptali rehberler ve yönetimin kararıdır.
• Rehberden önde gitmek ve artçıdan geri kalmak yasaktır.
• Yürüyüşlerimiz esnasında Alkollü içecekler kesinlikle kullanmıyoruz.
• Tütün ve Tütün mamüllerini kullanmamaya özen gösteriyoruz.
• Doğada Asla Çöp bırakmıyoruz…
• Doğadan sadece Fotoğraf alıyor, sadece ayak izi bırakıyoruz…
Yanımızda bulundurmamız gereken malzemeler:
• 1-1.5 lt su
• Bir öğün yiyecek
• Yürüyüş sırasında enerji veren atıştırmalıklar.(meyve, kuru meyve, kuru yemiş,
• çikolata, bisküvi vb.)
• Terleyince ya da ıslanınca değiştirmek üzere yedek giysi.
• Molalarda giymek üzere mont, polar vb. üst giysi.
• Yağış ihtimaline karşı yağmurluk.
• Burkulmayı önlemek için ayak bileğini saran, tabanı; kötü zeminlerin etkisini azaltmak için kalın ve kaymalara karşı dişli bot öneririz.
etkinliğimiz de görüşmek üzere…
Hareket Yeri: Nevzat Biçer Otoparkı
Hareket saati 08:00*
(*Lütfen hareket saatinden en az 15 dakika önce buluşma yerinde olunuz…)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*