Karadağ Günübirlik Doğa Yürüyüşü Faaliyet Bilgisi

dav

dav
Karadağ Günübirlik Doğa Yürüyüşü Faaliyet Bilgisi

Tarih : 23 Aralık 2018

Buluşma Yeri : Yapı Kredi Bankası Önü

Hareket Saati : 09:00

Yürüyüş Mesafesi ve Saati : 8 / 6 -7 saat ( Molalar Dahil )

Parkur Derecesi : Orta/Zor

Gerekli Malzeme : Baton, Sert Tabanlı ve Bilekleri Kavrayan Yürüyüş Botu

Hava Durumu :18 C-Güneşli

Rehber : Ayten KALINSAZ-Gülbaki YÜCEL

İletişim Bilgisi : 90 ( 533 ) 093 53 19/ marmariszirve@gmail.com

*****Yükseklik korkusu olan arkadaşların katılım talep etmemeleri rica olunur.

Parkur Bilgisi : Gökbel’de 282 metreden başlayacak olan yürüyüşümüzde 500 metre yürüdükten sonra patikaya giriyoruz.Yaklaşık 1 km burada yürüdükten sonra kısa bir manzara molası verip 30 dakika daha yürüyerek küçük zirveye ulaşıp kahve molamızı vereceğiz.(Buraya ulaşırken yapacağımız kaya çıkışları yükseklik korkusu olanlar için uygun değildir)Molanın ardından 620 metreye yükselerek zirveye ulaşıp güneş ışıkları altındaki mavi Marmaris Körfezi’ni arkada Gökova Körfezi’ni ve her yöne döndüğünüzde başka bir noktayı göreceğiniz panaromik manzara eşliğinde vereceğimiz öğle yemeği molamızdan sonra ,güneş ışığını neredeyse içine almayan sık ağaçlar,dağ çilekleri arasındaki masal dünyasını andıran ormanda dönüş patikamızda yürüyerek başlangıç noktamıza ulaşıp faaliyetimizi sonlandıracağız.
Notlar : Katılımcı arkadaşların; mevsim koşullarına göre su tutmayan, çabuk kuruyan malzemelerden kıyafetler ( termal içlik, goratex mont vb. ), sırt çantası, en az 2 lt. su,sıcak su, enerji veren yiyecekler ( meyve ve kuru yemiş ), şapka, düdük, kafa feneri, yedek pil, yağmurluk almaları önerilir
Yapılacak araç organizasyonu için tüm katılımcıların mail ortamında, en geç 21.12.2018 Cuma günü saat 19:00’a kadar teyit vermesini bekliyoruz.
Katılımcı listesi yayınlandıktan sonra yapılan iptaller ve faaliyete gelmeyenlerden paylarına düşen bedeller tahsil edilecektir.
Faaliyetlerimiz YÜKSEK TANSİYON, KALP RAHATSIZLIKLARI, ASTIM GİBİ SOLUNUM RAHATSIZLIKLARI ile ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ (SARA) VS. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN katılımına uygun değildir.
Etkinlik süresince etkinlik sorumlusu ve rehberin tüm uyarılarına riayet edilir, rehber uygun görmesi halinde güzergahta değişiklik yapabilir.
Etkinlik süresince doğaya stres ve ayak izleri dışında hiç bir şey bırakılmaz, doğadan da huzur ve anı dışında hiç birşey alınmaz…
*** Hava ve yol durumu göz önüne alınarak rota değişimi ve/veya iptali rehberler ve yönetimin kararıdır.
Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünün 1618 sayılı TÜRSAB yasası gereği A grubu seyahat acentası güvencesinde düzenlemiş olduğu, GÜNÜBİRLİK DOĞA YÜRÜYÜŞÜ faaliyetinin taşıması Koral Turizm tarafından yapılacaktır.
Keyifli Faaliyetler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*