Bahçeli – Taşlıca – Söğüt Günübirlik Doğa Yürüyüşü Etkinlik Bilgisi

Bahçeli – Taşlıca – Söğüt Günübirlik Doğa Yürüyüşü Etkinlik Bilgisi

Tarih : 27 Ocak 2019

Hareket Saati : 09:00

Buluşma Yeri : Yapı Kredi Bankası Önü

Yürüyüş Mesafesi ve Saati : 15 km. / 5 – 6 saat ( Molalar Dahil )
Parkur Derecesi : Orta
Gerekli Malzeme : Sert Tabanlı ve Bilekleri Kavrayan Yürüyüş Ayakkabısı, Sırt Çantası, Baton, Tozluk
Hava Durumu : 9C-Yağmur Geçişli
Rehber : Şengül ÜNSAL-Tamer HAMARAT
İletişim Bilgisi : marmariszirve@gmail.com/ 05330935319
Parkur Bilgisi :Faaliyete Bayır-Söğüt karayolu Bahçeli mahallesi yol ayrımında patika yola girilerek başlanacaktır.hafif eğimli bir çıkıştan sonra vadi içerisinden devam edilecektir.Dik bir çıkışla(450m)Korsan Kalesine çıkış yapılacaktır.Hisarönü ve Bozburun bölgesi manzaralı kalede kahve ve fotoğraf molası verilecektir.Kaleden inişten sonra tekrar patika yoldan devam edilerek Söğüt karayoluna ulaşılacaktır. Yaklaşık1 kmlik asfalt yol yürüyüşü sonrası Söğüt Köyü manzarasına sahip patikaya girilecektir.Patikadan devam edilerek deniz kenarından Kızılyer mahallesine geçilip faaliyet sonlandırılacaktır.

Notlar : Katılımcı arkadaşların; mevsim koşullarına göre su tutmayan, çabuk kuruyan malzemelerden kıyafetler ( termal içlik, goratex mont vb. ), sırt çantası, en az 2 lt. su,sıcak su, enerji veren yiyecekler ( meyve ve kuru yemiş ), şapka, düdük, kafa feneri, yedek pil, yağmurluk almaları önerilir
Yapılacak araç organizasyonu için tüm katılımcıların mail ortamında, en geç 25/01/2019 Cuma günü saat 19:00’a kadar teyit vermesini bekliyoruz.
Katılımcı listesi yayınlandıktan sonra yapılan iptaller ve faaliyete gelmeyenlerden paylarına düşen bedeller tahsil edilecektir.
Faaliyetlerimiz YÜKSEK TANSİYON, KALP RAHATSIZLIKLARI, ASTIM GİBİ SOLUNUM RAHATSIZLIKLARI ile ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ (SARA) VS. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN katılımına uygun değildir.
Etkinlik süresince etkinlik sorumlusu ve rehberin tüm uyarılarına riayet edilir, rehber uygun görmesi halinde güzergahta değişiklik yapabilir.
Etkinlik süresince doğaya stres ve ayak izleri dışında hiç bir şey bırakılmaz, doğadan da huzur ve anı dışında hiç birşey alınmaz…
*** Hava ve yol durumu göz önüne alınarak rota değişimi ve/veya iptali rehberler ve yönetimin kararıdır.
Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünün 1618 sayılı TÜRSAB yasası gereği A grubu seyahat acentası güvencesinde düzenlemiş olduğu, GÜNÜBİRLİK DOĞA YÜRÜYÜŞÜ faaliyetinin taşıması Koral Turizm tarafından yapılacaktır.
Keyifli Faaliyetler

Marmaris Zirve

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*