10 Şubat 2019 Pazar Köyceğiz-Ölemez Faaliyet Bilgisi

10 Şubat 2019 Pazar Köyceğiz-Ölemez Faaliyet Bilgisi

Buluşma Yeri : Yapı Kredi Bankası Önü

Hareket Saati : 08:30

Yürüyüş Mesafesi : 13 km.

Yürüyüş Süresi : 6-7 saat ( Molalar Dahil )

Parkur Derecesi : Orta –Zor

Gerekli Malzeme : Sert Tabanlı ve Bilekleri Kavrayan Yürüyüş Botu, Baton, Tozluk

Hava Durumu :Güneşli/18C

Rehber : Halil VERGİLİ-Bülent ILGAR

İletişim Bilgisi : 0.533.093 53 19 / marmariszirve@gmail.com

Parkur Bilgisi : Parkura Ekincik/Ölemez yol ayrımında araçtan inip orman yolundan yürünerek Ekincik manzaralı (devamlı tatlı yokuş)zirveye varılacak.Yol boyunca arı kovanları az da olsa mevcuttur.Ölemez zirvede tarihi kale kalıntılarında yemek ve fotoğraf molası verilecektir.Manzarada Köyceğiz Gölünü,Dalyan Kanallarını,İztuzu Plajını,Dalyan ve Köyceğiz’i yüksek karlı dağlarımızı izleyeceğiz.Dönüş yolunda stabilize yoldan inilerek Çandıra ulaşılacaktır.Aracımız bizi burada bekliyor olacaktır.(Faaliyete performansı iyi olan arkadaşların katılmasını rica ediyoruz)

Önemli:Yürüyüş güzergahımızda az da olsa arı kovanı bulunduğundan parfüm kullanılmaması,alerjisi olan arkadaşların gerekli ilaçlarını yanına almasını rica ediyoruz.

Notlar : Katılımcı arkadaşların; mevsim koşullarına göre su tutmayan, çabuk kuruyan malzemelerden kıyafetler ( termal içlik, goratex mont vb. ), sırt çantası, en az 2 lt. su,sıcak su, enerji veren yiyecekler ( meyve ve kuru yemiş ), şapka, düdük, kafa feneri, yedek pil, yağmurluk almaları önerilir.
Yapılacak araç organizasyonu için tüm katılımcıların mail ortamında, en geç 08.02.2019 Cuma günü saat 19:00’a kadar teyit vermesini bekliyoruz.
Katılımcı listesi yayınlandıktan sonra yapılan iptaller ve faaliyete gelmeyenlerden paylarına düşen bedeller tahsil edilecektir.
Faaliyetlerimiz YÜKSEK TANSİYON, KALP RAHATSIZLIKLARI, ASTIM GİBİ SOLUNUM RAHATSIZLIKLARI ile ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ (SARA) VS. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN katılımına uygun değildir.
Etkinlik süresince etkinlik sorumlusu ve rehberin tüm uyarılarına riayet edilir, rehber uygun görmesi halinde güzergahta değişiklik yapabilir.
Etkinlik süresince doğaya stres ve ayak izleri dışında hiç bir şey bırakılmaz, doğadan da huzur ve anı dışında hiç birşey alınmaz…
*** Hava ve yol durumu göz önüne alınarak rota değişimi ve/veya iptali rehberler ve yönetimin kararıdır.
Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünün 1618 sayılı TÜRSAB yasası gereği A grubu seyahat acentası güvencesinde düzenlemiş olduğu, GÜNÜBİRLİK DOĞA YÜRÜYÜŞÜ faaliyetinin taşıması Koral Turizm tarafından yapılacaktır.

Keyifli Faaliyetler-Marmaris Zirve

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*