Çubucak Kanyonu Faaliyet Bilgisi


Çubucak Kanyonu Faaliyet Bilgisi

Tarih : 11 Kasım 2018

Buluşma Yeri : Yapı Kredi Bankası Önü

Hareket Saati : 09:00

Yürüyüş Mesafesi ve Saati : 14 km. / 5 – 6 Saat ( Molalar Dahil )

Parkur Derecesi : ZOR

Gerekli Malzeme : Sert Tabanlı ve Bilekleri Kavrayan Yürüyüş Botu, Baton, Tozluk,Bere,Eldiven,Yağmurluk

Hava Durumu : Güneşli/ 21 C

Rehber : Bülent Ilgar/Yelda Sevinç

İletişim Bilgisi : marmariszirve@gmail.com / 05330935319

Parkur Bilgisi : Faaliyetimiz; Çubucak Orman Kampı önünde, araçlardan inilerek, asfalt yoldan 500 mt yürüyerek başlayacak. Anayol üzerineki kanyon girişinden 2 km kah patika, kah kaya tırmanarak orman yoluna ulaşılacak. 8,5 km manzaralı ormanyolu takip edilirken yemek molası verilecek. Moladan sonra kısa bir yürüyüşle 3 km lik iniş rotasına varılacak. Dik ve kayalık olan inişle Marmaris Resort Otel’in önünde etkinlik sona erecek.

Notlar : Katılımcı arkadaşların; mevsim koşullarına göre su tutmayan, çabuk kuruyan malzemelerden kıyafetler ( termal içlik, goratex mont vb. ), sırt çantası, en az 2 lt. su, enerji veren yiyecekler ( meyve ve kuru yemiş ), bir öğünlük yemek, şapka, düdük, kafa feneri, yedek pil, yağmurluk almaları önerilir.

Yapılacak araç organizasyonu için tüm katılımcıların mail ortamında, en geç 09 Kasım 2018 Cuma akşamı saat 19.00 kadar teyit vermesini bekliyoruz.

Katılımcı listesi yayınlandıktan sonra yapılan iptaller ve faaliyete gelmeyenlerden paylarına düşen bedeller tahsil edilecektir.
Faaliyetlerimiz YÜKSEK TANSİYON, KALP RAHATSIZLIKLARI, ASTIM GİBİ SOLUNUM RAHATSIZLIKLARI ile ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ (SARA) VS. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN katılımına uygun değildir.

Etkinlik süresince etkinlik sorumlusu ve rehberin tüm uyarılarına riayet edilir, rehber uygun görmesi halinde güzergahta değişiklik yapabilir.

Etkinlik süresince doğaya stres ve ayak izleri dışında hiç bir şey bırakılmaz, doğadan da huzur ve anı dışında hiç birşey alınmaz…

*** Hava ve yol durumu göz önüne alınarak rota değişimi ve/veya iptali rehberler ve yönetimin kararıdır.
Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünün 1618 sayılı TÜRSAB yasası gereği A grubu seyahat acentası güvencesinde düzenlemiş olduğu, GÜNÜBİRLİK DOĞA YÜRÜYÜŞÜ faaliyetinin taşıması Koral Turizm tarafından yapılacaktır.
Keyifli Faaliyetler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*